Субота, 19 Жовтень, 2019 - 15:12
09 Лип 2019

У п’яти містах України пройшли акції на підтримку полонених українських моряків

 

Одночасно гвардійці вийшли на вулиці міст у Львові, Тернополі, Рівному, Ужгороді та Сарнах. Військові дарували перехожим червоні троянди та листівки, на яких були написані прізвища полонених.

 

Акція відбулась у день Військово-морського флоту ЗСУ.

 

«Кожен українець повинен пам’ятати тих, хто жертвує своїм здоров’ям і життям заради спокою та миру наших громадян. Пам’ять має жити не лише за тих, хто боронить наші землі на сході країни, але й полонених на території російського агресора, - розповідає старший солдат Анатолій Зажирко. – Перехожим ми вручали листівки на яких зображені військові кораблі та прізвища незаконно затриманих».

 

Подібній акції перехожі не дивувались, навпаки, розпитували про долю моряків. У Львові цікавились туристи, особливо, що приїхали з Росії. Кажуть, що про моряків знають, і хочуть, щоб вони скоріше повернулись додому.

 

Гвардійців 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання приходили підтримувати місцеві жителі, які дізнались про дійство з соціальних мереж та новин.

 

«Знаючи, що відбудеться дана акція, прийшла підтримати наших ув’язнених хлопців. Молимось та надіємось на повернення додому живими, оскільки їх чекають рідні, сім’ї та усі вдячні та небайдужі українці», - каже тернополянка Світлана Німець.

 

Нагадаємо: 25 листопада 2018 року російські військові біля берегів Криму таранили, обстріляли та захопили МБАК ВМФ ЗСУ «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу» на якому знаходились 24 моряка.

 

Молодший лейтенант Аліна Новікова