Понеділок, 1 Червня, 2020 - 05:13
28 Вер 2019

У Північному ОТО завершились збори з офіцерами-випускниками 2019 року

 

На базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка завершились збори з офіцерами-випускниками 2019 року. 

 

Впродовж десяти днів з офіцерами проводились заняття з вогневої, тактичної підготовки, тактичної медицини, військової топографії. Окрім цього перевіряли знання Військових статутів, рівень фізичної підготовки та виконання вправ навчальних стрільб. Також учасники зборів ознайомились з вимогами документів, якими будуть керуватися у своїй повсякденній діяльності.

 

Окрім цього з офіцерами працювали психологи за курсом з «тімбілдінгу», де вчилися працювати у команді та створювати атмосферу командного духу. Адже як відомо – «один в полі не воїн».

 

«На збори було залучено  шістдесят п’ять гвардійців. Цьогорічні збори пройшли на високому організаційному та методичному рівні, ми перевірили рівень підготовки молодих офіцерів, дали необхідну базу знань для вироблення єдиного алгоритму дій під час організації службово-бойової діяльності у підрозділах», - розповів начальник зборів полковник Вадим Єсипенко.

 

По завершенню зборів командування Північного ОТО відзначили грамотами офіцерів, які показали найкращий результат.

 

ГІК в/ч 3027

молодший лейтенант Олександра Кузнецова