Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:18

Поділитися

15 Лют 2019

У Північному ОТО вшанували учасників бойових дій на території інших держав (фоторепортаж)

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Командування Національної гвардії України, військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання, ветерани війни у Афганістані та учасники миротворчих місій також вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя зберігав мир та спокій у світі.

 

Заходи розпочались біля монументу воїнам-афганцям, що на вулиці Лаврській. Після чого на плацу 27-ої бригади відбулося покладання квітів до меморіального комплексу учасникам АТО та меморіальної дошки учасникам бойових дій на території інших держав та миротворцям.

 

Далі учасники відправилися до клубу бригади, де з промовою до присутніх звернувся заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генерал-лейтенант Ярослав Сподар. Він привітав присутніх з цією пам’ятною для багатьох українців датою та зазначив, що наші співвітчизники не лише беруть участь у миротворчих місіях ООН, а й побували в пеклі афганської війни, аби в світі панував мир.

 

«Дуже приємно, що в цьому залі зібралися, як старші покоління учасників бойових дій, так і теперішні воїни, які вже захищають незалежність своєї держави. Вас всіх об’єднує віра в майбутнє та любов до Батьківщини», –  зазначив генерал-лейтенант Ярослав Сподар.

 

Після чого ветеранів, учасників бойових дій та миротворців нагородили відзнаками за їх сміливість та відданість військовому обов’язку.

 

Завершився захід тематичним концертом «Не згасити нашу пам’ять рокам» у виконанні ветеранів та артистів Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України.

 

 

ВІК Північного ОТО НГУ

фото Віктора Петриченка

та Олексія Кушніра