Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:55

Поділитися

25 Січ 2018

У Північному ОТО НГУ проходить перевірка формування підрозділів військового резерву

Радник командувача НГУ генерал-майор Юрій Потомський розпочав перевірку формування та комплектування підрозділів військового резерву військових частин Північного оперативно-територіального об'єднання з проведення розширеної наради з керівництвом Північного Київського територіального управління і командуванням військових частин.

 

На заслуховуванні посадових осіб радник командувача звернув особливу увагу на комплектування підрозділів військового резерву виключно резервістами, які уклали контракт з командирами частин про проходження служби у військовому резерві. Також Юрій Володимирович наголосив на виконанні заходів щодо ведення обліку та комплектування резервних підрозділів резервістами зі складу військово-оперативного резерву першої черги (ОР-1), виконання наказів і розпоряджень командувача НГУ по переміщенню резервістів (ОР-1) за територіальним принципом.

 

Після проведення наради Юрій Потомський перевірив закладку матеріально-технічних засобів на складах військових частин Північного ОТО НГУ.

 

ВІК Північного ОТО,

фото Миколи Анацького