П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 09:49

Поділитися

03 Лип 2017

У Північному оперативно-територіальному об’єднанні відбувся День професійної підготовки психологів

У Північному Київському територіальному управлінні Національної гвардії України провели День професійної підготовки психологів за спеціальністю.

 

Під час заходу перевірили знання психологами вимог керівних документів та здатність вирішення ситуативних завдань щодо надання психологічної допомоги військовослужбовцям, які постраждали внаслідок дії службово-бойових стрес-факторів або застосовували зброю на ураження.

 

Після відпрацювання теоретичної частини психологи перейшли до практики. Зокрема, вони демонстрували свої організаторські здібності, а також практичні вміння та навички в проведенні тренінгових занять з «Мотузкового курсу».

 

«Діяльність підрозділів психологічного забезпечення повинна здійснюватись на основі чіткої відповідальності кожного психолога за виконання ним службових обов’язків, а саме: формування психологічної стійкості особового складу до впливу стресових чинників та психологічної готовності військовослужбовців до виконання завдань за призначенням. Важливим етапом у діяльності психолога залишається підвищення рівня адаптаційних здібностей молодого поповнення до умов службово-бойової діяльності та виконання комплексу заходів психологічної допомоги, підтримки і реабілітації військовослужбовців – учасників АТО», - наголосив начальник Північного Київського територіального управління генерал-майор Микола Миколенко.

 

Під час круглого столу було обговорено підсумки діяльності відділень (служб) психологічного забезпечення за І півріччя та визначено пріоритетні завдання на ІІ півріччя 2017 року.

 

 

ВІК Північного ОТО НГУ

Фото Андрія Іващенка