Вівторок, 2 Червня, 2020 - 10:25
04 Жов 2019

У Північному об’єднанні розпочалась перевірка воїнів на силу та витримку (ВІДЕО)

У Північному оперативно-територіальному об’єднанні розпочалась інспекторська перевірка Головним управлінням Національної гвардії України.

 

На першому етапі перевірялася фізична підготовка військовослужбовців. Їй підлягав особовий склад управління та двох військових частин. Перевірка здійснювалась за основними фізичними якостями – сила, швидкість та витривалість. Військовослужбовці виконували такі вправи як підтягування на перекладині, біг на 100 та 1000 метрів.

 

«Головною метою інспекції є перевірка готовності особового складу до виконання службово-бойових завдань. Під час визначення рівня фізичної підготовки Північного ОТО, перш за все, перевіряється організація і стан фізичної підготовки, що включає документи планування, обліку, контролю, особистий рівень підготовки командирів підрозділу, який впливає на загальний та індивідуальний рівень фізичної підготовки, і звичайно, практичні вправи, які характеризують силу, швидкість, витривалість», – зазначив начальник відділу фізичної підготовки і спорту Головного управління НГУ полковник Сергій Лещеня.

 

У цілому за результатами перевірки з фізичної підготовки Північне оперативно-територіальне об’єднання отримало оцінку добре.

 

ВІК Північного ОТО НГУ

фото Віктора Петриченка

відео Романа Герасіменка