Вівторок, 31 Березня, 2020 - 22:43
26 Вер 2018

У Навчальному центрі у Золочеві розпочалися збори із головними старшинами Нацгвардії

Навчальний центр НГУ– це кузня нових реформ та нововведень, які відбуваються у Національній гвардії України. Саме тому вперше у військах на базі Навчального центру розпочались навчальні збори з головними старшина НГУ.

 

За словами начальника відділу військової освіти та наукової роботи управління бойової та спеціальної підготовки полковника Сергія Капелюшного, цей захід спрямований на удосконалення професійної підготовки учасників збору з питань організації роботи із сержантським та старшинським складом, вироблення єдиних пріоритетних напрямів роботи головного старшини щодо розвитку професійного сержантського та старшинського складу Національної гвардії України.

 

Офіційне відкриття зборів відбувалось у музеї-заповіднику «Золочівський замок» за участю офіцерів Головного управління НГУ, командування Навчального центру та головних старшин територіальних управлінь, військових частин оперативно-територіальних об’єднань та військових частин прямого підпорядкування.

 

Серед учасників зборів знаходиться старший сержант Вікторія Андрієнко, котра є єдиною в Національній гвардії жінкою, що перебуває на посаді головного старшини (військова частина 3024).

 

Впродовж першого дня розглядались питання організації роботи з добору, вивчення та прийому кандидатів для проходження військової служби на посадах рядового, сержантського і старшинського складу за контрактом, загальні вимоги до представників сержантського складу Національної гвардії України відповідно до стандартів НАТО, концептуальні підходи щодо підготовки та розвитку професійного сержантського та старшинського складу, а також гендерна інтеграція в Національній гвардії України.

 

До проведення навчального збору було запрошено головного старшину Збройних Сил України старшого прапорщика Олександра Косинського, який поділився досвідом стосовно проведення сержантської реформи у Збройних Силах України.

 

Другий день зборів передбачає проведення круглих столів та практичних занять.

 

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ