Субота, 24 Серпень, 2019 - 10:19

Поділитися

21 Травень 2019

У Навчальному центрі стартувала Базова підготовка за програмою UNIFIER для рядового складу

У Навчальному центрі розпочався курс Кваліфікаційного стандарту Базової підготовки рядового складу НГУ за програмою Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні (UNIFIER).

 

Перед початком навчання відбулась зустріч начальника Навчального центру полковника Михайла Кулика та офіцера по взаємодії з НГУ від Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні (UNIFIER) майора Корі Анхорна із військовослужбовцями, що прибули на навчання.

 

Звертаючись до гвардійців, що будуть навчатись за кваліфікаційним стандартом Базової підготовки рядового складу, майор Корі Анхорн зазначив: «Для вас це є перший крок у вашій військовій кар’єрі в лавах Національної гвардії. Цей курс підготовки є першим в Україні, який створений за допомогою українського досвіду, навиків французької жандармерії та стандартів НАТО. Тож бажаю усім вам витримки, наснаги у здобутті знань та вмінь».

 

Крім цього відбулась робоча зустріч закордонних колег із командуванням Навчального центру, на якій обговорювались першочергові питання, що стосуються підготовки рядового та сержантського складу.

 

Слід зазначити, що плани підготовки рядового та сержантського складу за програмами кваліфікаційних стандартів підготовки, вперше розроблені серед військових формувань України спільно з канадською місією в Україні (UNIFIER) та представниками Національної гвардії України.

 

В період з 21 січня по 22 квітня цього року проводилась перша апробація Кваліфікаційного стандарту «Базового курсу лідерства» з підготовки командирів відділень, по закінченню якої були внесені корективи у програму підготовки сержантського складу.

 

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ