П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 07:24
24 Чер 2018

У Навчальному центрі пройшли тренінги з гендерної рівності

Протягом трьох днів в Навчальному центрі НГУ експерти з гендерної інтеграції проводили з перемінним складом навчальні тренінги з питань впровадження принципу рівних прав та можливостей жінок та чоловіків при виконанні функціональних обов’язків військовослужбовцями Національної гвардії України.

 

Учасники тренінгів ознайомились з теоретичними концепціями гендерної політики та положеннями законодавчої бази України, міжнародними нормами по забезпеченні рівних прав жінок та чоловіків. Обговорили гендерні проблеми професійних відносин і особливості ставлення професійної кар’єри.

 

Впровадження гендерної рівності у підрозділах Нацгвардії означає поєднання досвіду, знань та інтересів жінок і чоловіків та дає змогу краще реагувати на різні потреби безпеки в суспільстві та покращити оперативну ефективність дій.

 

Проведення таких навчань є одним з інструментів для реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

 

Під час навчання учасники піднімали питання, які виходили за межі запропонованих конкретних тем та висвітлювали більш широку проблематику, пов’язану з факторами, які перешкоджають жінкам досягти рівності на військовій службі тапропонували заходи, спрямовані на протидію гендерної дискримінації.

 

Група інформації та комунікації  Навчального центру НГУ