Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:15

Поділитися

05 Жов 2017

У Навчальному центрі Національної гвардії України розпочато прийом інструкторів на перший етап навчання

Начальник управління бойової та спеціальної підготовки генерал-майор Олег Гарчу зустрівся з інструкторами, щоб обговорити питання навчального процесу.

 

Команда психологів Навчального центру на чолі з начальником відділу психологічного забезпечення Головного управління Національної гвардії України підполковником Сергієм Чижевським провели аналіз результатів психологічного вивчення кандидатів на перший етап навчання інструкторів та провели з ними індивідуальні психодіагностичні бесіди. За підсумками психологічного вивчення, психологи відзначили високу мотивацію кандидатів щодо вступу на навчання, відчувалась боротьба за кожний бал, секунди,кожний має за мету отримати знання та увійти до команди професіоналів.

 

На початковому етапі майбутні інструктори показують свій рівень фізичної підготовки, виконуючи вправи № 32 - біг на 3 км., № 28 - біг на 100 м та № 2 - підтягування на перекладині. Також військовослужбовці оцінюються за рівнем знань положень Статутів Збройних Сил України.

 

Проте це ще далеко не завершальний етап. Лише ті військовослужбовці, які фізично витривалі, сильні духом та методично підготовлені будуть мати нагоду отримати сертифікат інструктора.

 

Михайло Гулик

фото автора