Вівторок, 21 Травень, 2019 - 11:50

Поділитися

05 Гру 2018

У Національній гвардії вітають волонтерів України

Датою започаткування волонтерського руху в світі заведено вважати 1895 рік, але офіційне його визнання  на міжнародному рівні відбулося лише у 1985-му. Тоді спеціальною резолюцією Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати 5-го грудня «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку».

 

Командування та особовий склад Нацгвардії високо цінують співпрацю з волонтерами, які завжди знаходяться по один бік із захисниками України та не лишаються осторонь потреб гвардійців. З приводу святкування полковник Віктор Голумбівський – начальник відділу цивільно-військового співробітництва НГУ говорить: «У цей день вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства, слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, натомість продовжує допомагати вирішувати найгостріші проблеми сьогодення. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. Завдяки їм українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь!»

 

За роки збройного протистояння з ворогом волонтери допомагали забезпечувати нацгвардійців потрібним оснащенням, проводили гуманітарні акції для населення Сходу та досі продовжують сприяти психологічній та фізичній реабілітації воїнів.

 

Одним із подібних проектів СІМІС НГУ та актуальною зараз є «Гвардійська родина – тобі Україно!»,  до якої долучаються волонтери Києва. Це благодійна акція для дітей східного регіону України, яка приурочена до Дня святого Миколая.