Понеділок, 17 Червень, 2019 - 03:50

Поділитися

09 Гру 2018

У Національній гвардії України провели тиждень права

Для гвардійців проходили досить цікаві та корисні заняття з питань реалізації і захисту прав людини. Впродовж тижня кваліфіковані фахівці-правознавці розповідали військовослужбовцям про їх права та відповідали на питання, що цікавили слухачів лекцій.

 

Окрім цього бесіди з гвардійцями проводила заступник начальника Вишгородського бюро правової допомоги Наталія Кожина, яка переконана, що подібні правопросвітницькі заходи дозволять не лише проінформувати гвардійців, надати їм юридичну консультацію, а й навчать військових захищати свої права та законі інтереси. Ці заняття спрямовані на підвищення юридичної грамотності, що сприятиме становленню сучасної демократичної держави.

 

Також обговорювали проблемні питання щодо застосування певних нормативних актів, питання соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей, норми Конституції України та законодавства щодо проходження військової служби, проведені особисті консультації особового складу щодо проблемних питань тощо.

 

Бажаючі могли ознайомитись з законодавчими актами та іншою літературою юридичного спрямування на виставковому стенді. Заходи проходили в рамках «Всеукраїнського тижня права», що приурочений до дня проголошення Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948 році.

 

За матеріалами з військових частин