Середа, 19 Червень, 2019 - 08:11

Поділитися

10 Січ 2019

У Національній гвардії провели комплексні заняття з дотримання заходів безпеки

Безпека життєдіяльності та збереження життя та здоров’я військових є пріоритетним напрямком роботи у Національній гвардії України.

 

У Південному оперативно-територіальному об’єднанні та Академії Національної гвардії України пройшли комплексні заняття з дотримання заходів безпеки під час виконання різноманітних завдань військової служби. 

 

У Південному ОТО, традиційно, заняття розпочалися з підняття державного прапора України. Начальник Південного територіального управління наголосив на важливій ролі навчання гвардійців, підкреслив необхідність дотримання мір безпеки, а також якісного проведення занять.

 

На навчальних місцях військовослужбовці частин отримали спеціалізований інструктаж із заходів безпеки у службових, позаслужбових та бойових ситуаціях. Нацгвардійці вивчали правила експлуатації техніки та вимоги щодо дотримання ПДР, заходи безпеки при користуванні службовим та особистим автомобільним транспортом, під час виконання службово-бойових завдань, вимоги щодо дотримання правил на заняттях з фізичної підготовки, порядок надання першої медичної допомоги та прийоми першої психологічної допомоги.

 

У Національній академії НГУ для військовослужбовців батальйону забезпечення навчального процесу розпочався новий навчальний модуль.

 

Кожні півроку в рамках навчального періоду для особового складу проводять заняття з бойової і спеціальної підготовки та заняття, що стосуються дотримання заходів безпеки під час виконання різноманітних завдань військової служби.

 

Під час занять гвардійцям нагадали правила експлуатації техніки, вимоги щодо дотримання правил дорожнього руху при користуванні службовим та особистим автомобільним транспортом і заходи безпеки при користуванні пально-мастильними матеріалами. Військовослужбовці переглянули навчальний фільм з висвітленням реальних ситуацій порушень заходів безпеки та їх запобігання.

 

Крім того, з військовослужбовцями батальйону провели заняття з гуманітарної підготовки та психології.

 

«Особливістю проведення занять щодо дотримання заходів безпеки є те, щоб гвардійці розглядали реально можливі небезпечні ситуації та шляхи їх попередження чи подолання, а керівники проводили ці заняття, ураховуючи досвід військ та сучасні умови службово-бойової діяльності», – зазначив заступник начальника Академії полковник Сергій Мартиненко.

 

Новий навчальний період розпочався і на Київському факультеті.

 

«Сьогодні у нашому підрозділі розпочато навчальний період.  Збереження життя та здоров’я – це особистий обов’язок кожного військовослужбовця та безпосередня відповідальність командирів усіх ланок», – зазначив заступник начальника факультету підполковник Руслан Кізян.

 

Новий навчальний модуль триватиме тиждень та закінчиться проведенням занять з бойової та спеціальної підготовки.

 

ГІК Південного ТУ та відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації  НА НГУ