Вівторок, 21 Травень, 2019 - 11:41

Поділитися

09 Сер 2018

У Національній гвардії працюватиме радник від Збройних сил США

Група радників з питань доктрини і освіти (DEAG) від Збройних сил США в Україні на чолі з керівником групи підполковником Джоном Маклафліном прибули до Головного управління Національної гвардії України для представлення нових радників, які входитимуть до складу Групи та представлення окремого радника для Національної гвардії України.

 

В ході зустрічі представники ГУ НГУ ознайомили іноземних колег з діяльністю, основними задачами та досягненнями в реформуванні Національної гвардії України.

 

Також під час зустрічі розглядалися питання специфічних потреб Національної гвардії щодо інструкторської допомоги, яку іноземні представники можуть надати у подальшому.  

 

Капітан Корі Боріа, який протягом року працюватиме в Головному управлінні НГУ, зазначив про свою зацікавленість у роботі з Національною гвардією України: «Для мене велика честь бути призначеним на посаду радника до Національної гвардії України. Можу сказати, що після презентації я дійсно вражений кількістю задач, які виконує Нацгвардія та професіоналізмом гвардійців. Особливу увагу я приділятиму питанням підготовки та реформування навчальних програм НГУ, а також виконуватиму роль офіцера по взаємодії НГУ з Посольством США в Україні та Багатонаціональною групою інструкторів, яка проводить підготовку на Яворівському полігоні. Також я впевнений, що ми плідно співпрацюватимемо з моїм Канадським колегою, щодо визначення потреб НГУ та розподілу надання допомоги країнами-партнерами».

 

Гості висловили задоволення з приводу продуктивного співробітництва із Національною гвардією України та результативністю зустрічі.

 

Під час зустрічі досягнуто відповідного розуміння важливості спільних заходів та партнерської взаємодії, а також сплановано подальшу  роботу в рамках міжнародного співробітництва. 

 

Прес-служба НГУ

фото Руслана Андрусіва