П'ятниця, 29 Травня, 2020 - 03:53
06 Вер 2019

У Національній гвардії 6 гвардійців отримали берети з відзнакою (ВІДЕО)

 

Сьогодні 3 гвардійця окремих загонів спецпризначення та 3 бійці з частин прямого підпорядкування стали власниками головного убору, який засвідчує їх витривалість, мужність та інтелект – синій берет з відзнакою.

 

Цього року до кваліфікаційного іспиту за берет, який відбувся 5 вересня, допустили 71 учасників.

 

Кращими у 2019 році стали: курсант Національна академія Національної гвардії України, боєць з бригади швидкого реагування НГУ, боєць з військової частини 3051 Східного ОТО, спецпризначенець зі Східного та два з Південного ОТО.

 

Нагороджував та озвучив слова гордості за гвардійців заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Юрій Лебідь: «Цей берет являється відзнакою розуму і сили. Ми не визначаємо результати цієї боротьби за місцями, адже, якщо вони вже пройшли всі випробування до кінця і витримали – вони заслуговують носити берет мужнього воїна гвардії».

 

Суддями змагань були військовослужбовці, хто вже здобув право носити берет з відзнакою. На сьогодні за три останні роки 12 військовослужбовців Нацгвардії, вже стали володарями синього берету з відзнакою, як вияв найспритнішого та найвитривалішого воїна року.

 

Про боротьбу: на базі 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, що у Вишгороді Київської області учасники пройшли марш-кидок у повному спорядженні відстанню понад десять кілометрів з метанням гранат та подоланням природних і штучних перешкод, смуги перешкод, силові випробування, етап бойової стрільби з різних положень в обмежений час і спаринги з інструкторами з рукопашного бою, психологічну смугу, а також вирішили складні завдання на логіку і лише переможці вийшли на фінішну пряму найшвидше та з найменшими похибками.

 

Пресслужба НГУ

Фото Руслана Музичука