Субота, 19 Жовтень, 2019 - 15:41
15 Бер 2019

У Національній академії обговорили перспективи службово-бойової діяльності Національної гвардії

 

У Національній академії Національної гвардії України пройшла науково-практична конференція пріоритетів наукової проблематики, напрямів удосконалення нормативного та методичного забезпечення у сфері будівництва та діяльності сил охорони правопорядку.

 

Для участі у конференції було подано більше 400 тез доповідей, включаючи представників Головного управління Національної гвардії України та 30 тез з інших закладів вищої освіти та наукових установ України.

 

« Працівники Національної академії активно займаються дослідженням питань підвищення ефективності організації освітнього процесу та наукової діяльності. Кожного року в нашому навчальному закладі з’являється велика кількість новітніх наукових розробок і прикладається максимум зусиль для подальшого впровадження їх в службово-бойову діяльність Національної гвардії», – зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

 

У процесі роботи учасники конференції розглянули питання стратегічних комунікацій та перекладацької діяльності як основу міжкультурної комунікації під час виконання заходів міжнародного співробітництва та напрями розвитку забезпечення громадської та державної безпеки НГУ.

 

  «Беззаперечним є той факт, що одним із основних аспектів забезпечення підрозділів Національної гвардії є якісне технічне та тилове забезпечення. І сьогодні ми мали нагоду обмінятися досвідом, обговорити питання, пов’язані зі шляхами удосконалення існуючої логістичної системи та знайти пріоритетні напрями розвитку службово-бойової діяльності НГУ», – зазначив керівник секції полковник Руслан Кайдалов.

 

Крім того, науковці обговорили актуальні проблеми морально-психологічного та правового забезпечення службово-бойової діяльності, сучасний стан та перспективи технічного та тилового забезпечення НГУ.

 

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ