Неділя, 23 Лютого, 2020 - 12:22
06 Сер 2019

У Нацгвардії стартували змагання на кращий розвідувальний взвод спецпризначення у 2019 році (ФОТОРЕПОРТАЖ)

6 серпня у Міжнародному центрі НГУ, що на Київщині, розпочались змагання розвідувальних підрозділів спеціального призначення Нацгвардії. За звання найкращого взводу розвідки НГУ будуть боротися 4 команди з усієї України.

 

Урочисте шикування з нагоди початку змагань провів начальник відділу розвідки штабу Головного управління Національної гвардії України полковник Шаін Клібанський, зокрема він зазначив: «Вже вдруге за традицією змагання кращих із кращих розвідників проходять у Міжнародному центрі НГУ. Ви прибули довести, що ваші професійні навички дійсно на високому рівні. На тотожних змаганнях серед розвідувальних підрозділів Збройних сил України у минулому році розвідувальний взвод Бригади швидкого реагування Нацгвардії зайняв почесне третє місце. На це варто рівнятись».

 

Гвардійці-розвідники вшанували пам’ять загиблих під час виконання службових обов’язків, а військовий капелан о. Іван Касенич провів обряд освячення та наголосив на відданість військовій справі та служінню Батьківщині.

 

«Переконаний, до цих змагань ви підійшли з певним багажем знань, що отримали у повсякденній службово-бойовій діяльності та використаєте свій досвід для перемоги. Хай перемогу здобуде найсильніший!», - додав полковник Шаін Клібанський.

 

У перший день гвардійці-розвідники змагались у вправах з військової топографії, тактичної медицини, подолали смугу перешкод та демонстрували уміння з прийомів рукопашного бою.

 

Упродовж наступних трьох днів на розвідників чекають визначені бойові розпорядження, ускладнені далекими відстанями, перешкодами (мінне поле, водні перешкоди) та часом для виконання (день-ніч). На завершальному етапі команди відпрацюють вправи із бойової стрільби та виконають марш-кидок у повному спорядженні.

 

Нагадаємо, що минулого року у Міжнародному центрі НГУ відбулись перші змагання на кращий розвідувальний взвод спеціального призначення Національної гвардії України. За підсумками змагань, найкращим взводом розвідки стала команда військової частини 3018, друге місце розділили команди військової частини 1241 Західного ОТО та 3017 Східного ОТО, третє місце посіла команда військової частини 3027 Північного ОТО.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ,

фото Віктора Воскобоєва та Артема Кочаряна