Субота, 11 Липня, 2020 - 16:18
12 Жов 2019

У Міжнародному центрі представники Збройних сил США будуть навчати інструкторів Нацгвардії

12 жовтня з робочим візитом до Міжнародного центру НГУ, що на Київщині, завітали представники Європейського командування Збройних сил Сполучених Штатів Америки та Інституту оборони міжнародно-правових досліджень (DIILS) Міністерства оборони США.

 

Метою візиту іноземної делегації стало обговорення організаційних питань проведення практичного базового курсу інструкторів (FIFC), а також курсу з правових військових дисциплін (міжнародне гуманітарне право), що відбудеться на базі Міжнародного центру. У продовж двох тижнів американські колеги будуть навчати інструкторів Нацгвардії методиці підготовки та проведенню занять з тактичної, інженерної підготовки, а також тактичної медицини.

 

«Ми також мали у себе проблеми з методикою проведення занять, але після створення загальних алгоритмів дій інструкторів маємо чіткі стандарти та сертифікаційні програми для їх підготовки», - зазначив у ході брифінгу сержант першого класу Хосе Ореллана Гарсія – інструктор Європейського командування Збройних сил США.

 

У навчанні візьмуть участь понад 40 інструкторів з центру підготовки підрозділів Міжнародного центру та військових частин оперативного призначення Національної гвардії України.

 

«У якості спостерігачів та з метою обміну досвідом до участі у програмі підготовки інструкторів будуть залучені викладачі Національної академії та Навчального центру НГУ», - зазначив у підсумку начальник служби координації підготовки сержантського складу та інструкторів управління бойової та службової підготовки ГУ НГУ полковник Дмитро Гуртовий.

 

У ході зустрічі гвардійці також ознайомили американських колег з інфраструктурою та матеріально-технічною базою Міжнародного центру, були визначені місця проведення занять та їх інформаційно-технічне забезпечення. Вони розпочнуться вже наступного тижня.

 

Довідково: Проведення практичного базового курсу інструкторів (FIFC) представниками Міністерства оборони США проходить у рамках реалізації Плану з розбудови та розвитку Міжнародного навчального центру (LOE5 GSCF).

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Віктора Воскобоєва