П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 15:36

Поділитися

11 Жов 2018

У Міжнародному центрі НГУ гвардійці провели заняття з майбутніми військовими психологами Збройних Сил України

10 жовтня до Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, що в с. Старе на Київщині, завітали курсанти п'ятого курсу кафедри військової психології та політології військового інституту Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

 

На прохання колег із військового інституту в рамках співдружності та обміну досвідом, з метою посилення фахової практичної складової курсантів-психологів щодо організації та проведення занять за темою командного згуртування «Тімбілдінг», психологами навчального центру були проведені одноденні практичні заняття на тренінговому містечку.

 

«Це психологи, які вже через рік будуть працювати над згуртуванням та злагодженням підрозділів, тому важливо, щоб кожен з них відчув на собі всі етапи злагодження та вмів в подальшому проводити подібні вправи в підрозділах», - зазначила начальник кафедри військової психології та політології військового інституту підполковник Наталія Мась. На кожному із етапів занять колеги ділились своїм досвідом та обговорювали свої враження від пройденої психологічної вправи.

 

«Я отримала нереальні емоції та драйв від виконання завдань. Всі техніки та вправи буду намагатись відтворювати в майбутньому з військовослужбовцями. Приємно вразило й те, що провчившись з товаришами п'ять років, я їх відкрила для себе з іншої сторони», - сказала курсант Марія Пілат.

 

Майор Віктор Воскобоєв,

фото солдата Михайла Бондаренка