Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:54

Поділитися

15 Чер 2017

У Львові військова частина 4114 відсвяткувала 93 річницю

Військова частина 4114 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, що дислокується у Львові, відзначила свою 93 річницю з дня заснування.

 

Варто зазначити, що Львівський полк Національної гвардії, як його ще називають, має значні бойові традиції та досягнення за час свого існування.

 

Головним підсумком службово-бойової діяльності військової частини є той факт, що в складних умовах сьогодення особовий склад зберіг високу ступінь боєздатності, що дозволяє забезпечувати надійну охорону громадського порядку та громадської безпеки в районах несення служби та під час проведення антитерористичної операції на сході нашої держави.

 

Першим, особовий склад та ветеранів полку привітав  командир військової частини – полковник Степан Логуш. У своєму привітанні він зазначив, що військовослужбовці полку кожного дня із честю виконують службово-бойові завдання, захищають цілісність та незалежність нашої держави на сході України. А також подякував  усьому особовому складу військової частини за вагомий внесок у розвиток Національної гвардії України.

 

Після привітального слова, присутні вшанували хвилиною мовчання військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

 

«Під час виконання службово-бойових завдань військовослужбовці  полку демонструють високу професійну майстерність, відповідальність, витримку, вірність присязі та військовому обов’язку. В цей святковий день сердечно вітаю всіх військовослужбовців, працівників, службовців та особливо ветеранів полку із Днем військової частини. Щиро бажаю вам і вашим рідним добра та злагоди, міцного здоров’я, щастя і добробуту, подальших успіхів у почесній і відповідальній справі»,-  привітав нацгвардійців заступник начальника Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Сергій Скрипнюк.

 

Привітати гвардійців також прийшли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники військових формувань, очільники консульських установ. На адресу військового колективу лунало багато теплих слів, привітань та побажань.

 

«Щиро вітаю з річницею створення вашої військової частини. Сьогодні згадуємо особливо тих, хто несе службу на східних рубежах нашої країни, стоїть на захисті її суверенності та територіальної цілісності.  Бажаю вам усім доброго здоров’я, і нехай Господь береже Вас. Слава Національній Гвардії України! Слава Україні!», - зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

 

В офіційній обстановці, за високі показники в службово-бойовій діяльності,  гвардійці були заохочені черговими військовим званнями, цінними подарунками, грамотами та подяками.

 

Після урочистих заходів в актовому залі Технологічного коледжу національного університету «Львівська політехніка», що знаходиться поруч із військовою частиною, відбувся святковий концерт.

 

Ініціатором та організатором концерту була Громадська організація - студія естрадного вокалу «Подих весни» - лауреат та переможець всеукраїнських фестивалів, учасники півфіналу «Україна має талант». Свої пісні і танцювальну майстерність показали діти у патріотичному дусі і з перших хвилин  програми зачарували військових.

 

Молодший лейтенант Ярина Карєєва