П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 07:45
10 Вер 2018

У Львові, Тернополі та Ужгороді гвардійці влаштували видовищні флешмоби

 

День створення 2 Галицької бригади Західного ОТО Національної гвардії України військовослужбовці відсвяткували видовищними флешмобами у містах, де дислокуються підрозділи бригади.

 

У Львові, Тернополі та Ужгороді на центральних площах гвардійці продемонстрували містянам та гостям вправність у володінні зброєю, шаблями та прийоми рукопашного бою. Кілька місяців хлопці ретельно готувались аби вразити людей, своєю вправністю.

 

«Коли я навчався у Національній академії Національної гвардії України, то багато часу провів за тренуваннями з карабіном, – розповідає військовослужбовець бригади старший лейтенант Євгеній Боднар. – І ось до дня створення частини у нас виникла ідея навчити особовий склад тим навичкам, які маю. Понад два місяці ми тренувалися і результат перевершив усі наші очікування».

 

На площі міст підтримати гвардійців прийшли сотні людей. Окрім виступів гвардійців, у Львові на містян чекав і концерт військового оркестру 2 Галицької бригади Національної гвардії України під керівництвом військового диригента старшого лейтенанта Романа Вовка.

 

Аліна Новікова, ГІК Західного ОТО