Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:16

Поділитися

22 Чер 2017

У Львові та Хмельницькому нацгвардійцям урочисто вручили зброю

У військових частинах Львова та Хмельницького Національної гвардії України відбулось урочисте вручення штатної зброї особовому складу молодого поповнення.

 

Не так давно молоді гвардійці були призвані на військову строкову службу, і за цей час уже пройшли перший етап підготовки, на якому вивчили основи військової справи, прийняли Військову присягу на вірність українському народові, прибули для подальшого проходження служби у військові частини та були розподілені по підрозділах, де будуть проходити службу в подальшому.

 

Військовослужбовці в урочистій обстановці, в присутності решти особового складу, отримали з рук своїх командирів підрозділів закріплену бойову зброю.

 

У військовій частині 4114 командир полку привітав військовослужбовців та зазначив що, в усі часи зброєю захищали своє життя, свою Батьківщину, незалежність та суверенітет країни. На зброї присягали, її шанували, берегли її та пишалися нею. «Кожен з вас візьме до рук зброю, яку український народ довіряє своїм захисникам, будьте гідними цієї довіри. Вітаю усіх із врученням зброї, миру вам, злагоди. Бажаю щоб ви використовували дану зброю лише під час занять та навчальних стрільб», - наголосив командир військової частини 4114 полковник Степан Логуш.

 

У Хмельницькому особовий склад привітав тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини 3053 майор Андрій Мартинюк. В своєму виступі він зазначив: «Сьогодні ви зробили ще один крок до вашого змужніння. Кожен з вас взяв до рук зброю, яку український народ довірив вам – своїм захисникам. Щоденні завдання, які виконує Національна гвардія України вимагають від військовослужбовців найвищого прояву мужності,  честі, вірності військовому обов’язку. Впевнений, що ви будете гідними цієї довіри, чітко будете виконувати вимоги ваших командирів та стояти на варті законності та правопорядку нашої держави».

 

В подальшому зі своєю зброєю військовослужбовці будуть виконувати службово-бойові завдання в різних куточках нашої держави.

 

Капітан Андрій Купреєв,

капітан Ігор Леськов