Вівторок, 21 Травень, 2019 - 12:20

Поділитися

10 Сер 2018

У Львові нацгвардійці вивчали Скандинавську концепцію забезпечення публічного порядку

Військовослужбовці військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь в командно-штабних та тактико-спеціальних навчаннях, які тривали у Львові протягом трьох днів.

 

Спільно із нацгвардійцями до навчань залучались підрозділи Головного управління поліції Львівщини, Управління патрульної поліції та Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

 

Метою навчань було налагодження координації роботи структурних підрозділів правоохоронних служб для забезпечення безпеки та правопорядку під час проведення масових заходів.

 

Керував навчаннями заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Андрій Таран.

 

Під час навчань керівники підрозділів вивчали принципи і тактичні методи, які застосовуються у Скандинавській концепції забезпечення публічного порядку.

 

Навчання проходили у два етапи – теоретичний і практичний.

 

Учасники розглянули конфліктні ситуації, які відбувались під час масових заходів у різних регіонах держави, проаналізували дії правоохоронців вжиті для забезпечення публічної безпеки та правопорядку, після чого застосували отримані знання на практиці, моделюючи реальні ситуації.

 

«Захист громадян – це наше найважливіше завдання. Тому сьогодні ми відпрацювали найбільш ймовірні сценарії конфліктів, які можуть статися під час масових заходів. Ми скоординовували тактику дій між різними структурними підрозділами для припинення групових правопорушень. Особлива увага приділялась роботі поліцейських груп комунікації, які повинні доводити до сторін конфлікту, що будь-який інцидент може бути вирішеним за допомогою слів і без застосування сили», – розповів Андрій Таран.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ