Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:40

Поділитися

18 Чер 2017

У Львові командири стрілецьких рот підвищили майстерність

В Західному територіальному управлінні відбулись навчально-методичні збори з командирами стрілецьких рот (з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних) військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

 

Два дні офіцери зазначеної ланки підвищували методичні та організаційні навички командирів підрозділів з конвоювання, обговорювали проблемні питання щодо порядку організації, несення служби конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних.

 

Окрім показових занять з учасниками зборів були проведені практичні заняття щодо психологічного супроводу та роботі командира підрозділу щодо підбору військовослужбовців до складу варти.

 

Також на комендантському диспетчерському пункті станції Львів з офіцерами провели практичні заняття щодо дій особового складу зустрічної та планової залізничної варти під час виникнення нештатних ситуацій.

 

Наприкінці зборів перший заступник начальника управління – начальник штабу Західного територіального управління полковник Олег Сахон проаналізував стан службово-бойової діяльності в військових частинах та підрозділах з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних в  першому півріччі 2017 року та визначив заходи щодо покращення служби в другому півріччі 2017 року.

 

«Особовий склад варт військових частин щоденно виконує службово-бойові завдання, тому обговорення питань, які накопичились за весь період були необхідні. Ми проаналізували всю роботу, зробили висновки та поставили завдання на майбутнє», - підкреслив старший офіцер штабу Західного територіального управління з організації служби конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних (засуджених) підполковник Вадим Сілантьєв.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ