Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:39

Поділитися

14 Лис 2017

У Львові гвардійці присягнули на вірність Українському народові

У 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України молоде поповнення урочисто склало військову присягу на вірність Українському народові.

 

Військовослужбовці з різних областей України, які понад місяць тому поповнили ряди Національної гвардії України та почали опановувати військову науку на навчальному зборі, відтепер стали повноправними членами гвардійської родини. Із знаменною подією нацгвардійців привітав командир 2 Галицької бригади Національної гвардії України полковник Петро Шуляк та наголосив: «Клятва на вірність своїй Батьківщині споконвічно була для кожного воїна тим непорушними словом ціна якому більше за життя».

 

Тепер ці юнаки будуть жити за непорушним законом військового життя, якому будуть слідувати неухильно протягом усього часу військової служби. Відтепер солдати будуть навчатись відданості військовому товариству, вдосконалювати свої військові вміння та виконувати службово-бойові завдання.

 

Позаду інтенсивний курс навчань, нелегка адаптація, пристосування до нового режиму та переосмислення цінностей. Попереду шлях, після якого кожен з них не залишиться колишнім хлопцем – після строкової служби за ворота військової частини вийдуть справжні чоловіки. Чоловіки, які готові приймати рішення, які знають як захистити себе, своїх близьких та громадян України.

 

Аліна Новікова

Фото та відео автора