П'ятниця, 29 Травня, 2020 - 04:31
21 Бер 2019

У Луганській та Донецькій областях тривають іміджеві заходи за участю Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України

 

У межах іміджевих заходів до п’ятої річниці створення Національної гвардії України артисти Академічного ансамблю пісні й танцю відвідали населені пункти Луганської області. Колектив радо зустріли у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Попасній.

 

Приємною несподіванкою для артистів стала присутність на концертах великої кількісті учнів місцевих шкіл. Разом з артистами та іншими глядачами діти підспівували такі відомі пісні як: «Червона рута», «Лише у нас на Україні» тощо... Творчий колектив продемонстрував свою неймовірну артистичність, неперевершений шарм та професіоналізм. Доказом чого стали шалені оплески та позитивна святкова атмосфера у залі.

 

Не оминули артисти своєю увагою також і військовослужбовців, що несуть службу на блокпостах. Теплим подарунком для гвардійців став виступ творчого колективу безпосередньо в польових умовах. Кілька хвилин спілкування з артистами подарували хлопцям справжні та щирі емоції, давши можливість хоча б на мить забути про бойові будні.

 

«Наш пісенний десант приїхав привітати гвардійців з нашим святом – п’ятою річницею створення Національної гвардії. Сподіваюся, ми передали своє відчуття свята жителям Луганщини, Донеччини, та бійцям, які проходять службу в Національній гвардії на передових позиціях», – зазначив Заслужений артист України Олексій Похвала.

 

У концертному турі артистів супроводжують також представники Східного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру. Вони розповідають мешканцям прифронтової зони про особливості Національної гвардії України, які є освітні заклади та можливості кар’єрного зростання в цій структурі.

 

Гастролі Академічного ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України далі охоплять Світлодарськ та Мар’їнку Донецької області.

 

Відділ інформаційної підтримки ІВЦ НГУ,

фото майора Максима Мороза