Вівторок, 16 Липень, 2019 - 09:47

Поділитися

14 Вер 2018

У Києві в 25-й Бригаді охорони громадського порядку відкрили казарму за сучасними стандартами

Сьогодні в 25-й бригаді охорони громадського порядку Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулося урочисте відкриття відремонтованої казарми.

 

Офіційне відкриття казарми провів командир 25-ої бригади полковник Віталій Данько, який разом з начальником Північного Київського територіального управління Національної гвардії України генерал-майором Миколою Миколенко перерізали червону стрічку, та ступили на поріг оновлених приміщень.

 

«Відповідно до нових вимог, та сучасних стандартів в новій казармі створені всі умови для проживання та якісного виконання службово-бойової діяльності», - зазначив командир 25-ої бригади полковник Віталій Данько. 

 

В сучасній казармі розмістять 13 патрульну роту 5-ого патрульного батальйону.

 

«Національна гвардія України оновлюється та розвивається відповідно прийнятої концепції розвитку в період до 2020 року. І за цей час ми повинні багато чого зробити, щоб наблизитись до аналогічних військових формувань держав-членів НАТО та ЄС», - зазначив начальник Північного Київського територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Микола Миколенко.

 

Після урочистої частини, військовий капелан освятив оновлені приміщення, а почесні гості оглянули казарму.

 

ГІК в/ч 3030 ПОТО НГУ,

Фото Миколи Анацького