Вівторок, 31 Березня, 2020 - 21:56
24 Жов 2017

У Києві пройшли збори щодо впровадження ґендерної перспективи в реформу НГУ

У Національній гвардії України продовжується комплексна оцінка стартових позицій НГУ щодо ґендерної чутливості. В результаті цієї процедури можна дізнатись наскільки НГУ задовольняє різні потреби чоловіків і жінок та сприяє повній і рівноправній участі жінок і чоловіків у роботі відомства.

 

Військовослужбовці військових частин Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у зборах щодо визначення 16 ознак ґендерної чутливості, які об'єднані в шість тематичних груп:

1. виконавська ефективність;

2. законодавство, політика і планування;

3. зв'язки з громадськістю;

4. підзвітність і нагляд;

5. штат (особовий склад);

6. інституційна культура.

 

Водночас, запроваджена ґендерна оцінка в Національній гвардії України дасть можливість розроблення дієвого механізму впровадження найвищих професіональних стандартів, передбачених національним та міжнародним законодавством та визначення переваг ґендерної інтеграції для військовослужбовців та працівників НГУ.

 

Проведення ґендерної оцінки, розробки програми впровадження ґендерної політики, перегляд процесу набору персоналу та посадових обов’язків, навчання персоналу з ґендерних питань і аналізу, впровадження Плану дій – всі ці кроки допоможуть Національній гвардії України стати більш чутливою структурою до ґендерних питань

 

ВІК Північного ОТО НГУ,

фото Віктора Петриченка