Субота, 20 Липень, 2019 - 10:30

Поділитися

26 Травень 2019

У Києві "під каштанами" гвардійці пробігли заради лікування дитячих сердець

26 травня у Києві пройшов 27-й пробіг під каштанами у якому взяли участь тисячі киян та гостей міста. Військові Національної гвардії України не залишились осторонь та приєдналися до благодійної акції, а зібрані кошти будуть направлені на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

 

«Пробіг під каштанами» проходить з 1993 року та є наймасовішим спортивно-благодійним проектом в Україні. З кожним роком до проекту долучається все більше учасників та звертаються нові реципієнти.

 

«Пробіг під каштанами» – перша в Україні спортивно-благодійна подія.  Вже 27-й рік поспіль ми організовуємо свято добра, щоб показати, що допомагати це – приємно і весело. Особливістю «Пробігу під каштанами» є те, що кожен учасник може відчути радість моменту допомоги тим, хто цього потребує. Зарядитися неймовірною енергетикою об’єднання заради добра», – ініціатор та організатор Пробігу Ірина Кузнєцова.

 

Цього року гвардійці бігли у «Спортивний пробіг» на 5000 метрів та увійшли у 100-ню кращих, представники Першої президентської бригади НГУ зі службовими собаками бігли 600 метрів у старті «Пробіг із собакою», а команда від Бригади швидкого реагування НГУ, з думкою про здорову націю, бігли 5000 метрів у «Благодійний пробіг» центральними вулицями столиці.

 

 

Прес-служба НГУ