П'ятниця, 29 Травня, 2020 - 03:59
20 Вер 2019

У Кривому Розі завершилися збори з офіцерами по роботі з особовим складом Центрального ОТО

У Кривому Розі, на базі 21-ї окремої бригади охорони громадського порядку імені Петра Калнишевського, завершилися збори із заступниками командирів підпорядкованих частин Центрального територіального управління по роботі з особовим складом.

 

Під час зустрічі керівник зборів заступник начальника Центрального територіального управління полковник Вадим Макаренков заслухав доповіді офіцерів про виконану роботу у військових частинах. Крім цього, були обговорені проблемні питання, що виникають під час несення служби, а також розглянуті плани і пропозиції подальшої роботи.

 

«Ми повинні прикласти максимум зусиль для підвищення загально-психологічного стану кожного військовослужбовця, налаштування їх тільки на позитивний світогляд», - підкреслив полковник Макаренков.

 

Під час триденних зборів учасники відвідали музей металургійного заводу «АрселорМіттал Кривий Ріг» та на власні очі побачили кар’єр підприємства «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», у якому на сьогоднішній день триває видобуток сировини для промислового виробництва.

 

 

Група інформації та комунікації Центрального ОТО