Субота, 4 Липня, 2020 - 18:09
29 Чер 2020

У Кривому Розі пройшов відкритий турнір з настільного тенісу серед учасників АТО та ООС

Днями у Кривому Розі пройшов відкритий турнір з настільного тенісу серед учасників АТО та ООС, які отримали поранення. Олександр Зайцев, головний суддя змагань, повідомив, що у турнірі брало участь 32 спортсмени.

 

За регламентом, учасників було поділено на дві групи: до складу першої увійшли ті, хто має проблеми з руховим апаратом та пересувається на візку, інші увійшли до другої групи.

 

Більшість учасників прийшли із родинами, які підтримували учасників. Восьмирічний Іван Пискун разом зі старшим братом хвилюється за свого батька, адже суперник в нього Василь Стуженко. І, як з’ясувалося, підтримка хлопчаків не була зайвою – Олександр Пискун виборов перше місце у цьому турнірі.

 

«Тенісом займався давно, але спорту приділяю увагу, – каже Олександр Пискун, - хоча після поранення не настільки, як раніше».

 

Олександр Пискун – заступник командира бригади криворізької військової частини 3011 Нацгвардії. У 2014 році потрапив у полон до бойовиків в зоні АТО. Згодом його важкопораненого,  гвинтокрилом доправили до лікарні ім. Мечникова. Наразі Олександр Пискун продовжує виконувати військовий обов’язок у військовій частині ім. Петра Калнишевського.

 

Дмитро та Іван вітають батька із перемогою. Олександр Пискун каже, що для нього головне – це перемоги дітей. Обидва хлопці займаються плаванням та мають нагороди. Своєю чергою, син Іван обіцяє свою наступну перемогу присвятити батькові.

 

Чемпіоном у другій групі став Молчанов Артур. Усі переможці отримали пам’ятні нагороди, а учасникам вручили пам’ятні сувеніри та подарунки.

 

Група інформації і комунікації Центрального ОТО

за матеріалами https://suspilne.media/