Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:44

Поділитися

27 Вер 2017

У Кременчуці завершився ремонт казарменого приміщення

26 вересня у Кременчуцьких гвардійців відбулося відкриття, після проведення ремонту, казарменого приміщення. Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, народний депутат України Юрій Шаповалов, керівник ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» В’ячеслав Яворський, начальник Центрального оперативно-територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олександр Набок та командир військової частини 3059 полковник Олександр Аленін.

 

Командир частини показав гостям оновлене казармене приміщення для військовослужбовців строкової служби, зазначивши, що ремонтні роботи проводилися за кошти та силами працівників ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю». За словами командира кременчуцьких гвардійців, тепер військова частина має сучасне європейське приміщення для особового складу, який забезпечує охорону громадського порядку в місті Кременчуці.

 

Також слова вдячності керівництву міста висловив генерал-майор Олександр Набок та відзначив, що Кременчук у порівнянні з іншими містами найбільше вклав коштів у військові містечка Національної гвардії України у Центральному регіоні.

 

підполковник Микола Шишко

Фото старший солдат Максим Волик