Понеділок, 27 Лютий, 2017 - 13:08

Поділитися

17 Лют 2017

У кінологічному центрі Нацгвардії України пройшли перші збори кінологів силових структур (ФОТО, ВІДЕО)

16 лютого вперше в Україні відбулися спільні всезагальні збори кінологів різних органів виконавчої влади на базі військової частини 3027 Національної гвардії в Нових Петрівцях (Київщина). Начальники кінологічних служб різних силових відомств ділилися досвідом дресирування та професійними здобутками:  кінологів і їх підопічних чотирилапих колег.

 

Тарас Барита, начальник кінологічної служби Головного управління Нацгвардії України, розповів, що нині собаки застосовуються на дуже широкому колі функціональних завдань у Нацгвардії. Найпоширенішою спеціалізацією залишається розшук злочинців або просто пошук людей.

 

«Нещодавно собака знайшла дівчинку, яка  загубилася в лісі… Собачка добре спрацювала нічна і ми повернули дитину батькам», – ділиться історією наш інтерв'юант.

 

Але пошук людей – не все. Зараз собаки активно беруть участь для виконання завдань для «наведення миру» на Сході країни. Це і служба на блокпостах, і пошук вибухівки, і використання патрульних собак під час охорони військових містечок.

 

Нагадаємо, що саме в частині 3027 нещодавно був відкритий новий сучасний кінологічний центр, що є передовим місцем утримання і виховання службових собак і для Нацгвардії, і загалом серед подібних закладів силових структур.

 

Прес-служба НГУ