Понеділок, 18 Листопад, 2019 - 16:39
13 Жов 2018

У Хмельницькому військові Нацгвардії отримали ключі від 90 квартир (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

 

13 жовтня у Хмельницькому відбулося урочисте вручення сертифікатів та ключів для отримання квартир до Дня захисника України. 90 сімей військовослужбовців Національної гвардії України зможуть жити в одно-, дво- або три- кімнатних квартирах новозбудованого житлового будинку.

 

9-поверховий будинок, загальною площею 5000 квадратних метрів, збудовано в рамках державної програми забезпечення житлом військовослужбовців.

 

Вручення відбулося за участі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллерова.

 

«Підвищення соціальних гарантій особового складу є одним з пріоритетних завдань на шляху розвитку Національної гвардії України, яка не словом, а ділом захищає Батьківщину, її волю, суверенітет і територіальну цілісність. І забезпеченість житлом є важливою запорукою високого соціального статусу військовослужбовців», – зазначив під час церемонії вручення командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

Командувач НГУ повідомив, що державним бюджетом України на 2018 рік на  будівництво та придбання житла для військовослужбовців НГУ спрямовані видатки у розмірі 200,0 млн грн, за рахунок яких вже отримано та передано під заселення 135 квартир, зокрема 94 квартири – для забезпечення житлом сімей учасників АТО.

 

Також генерал-полковник Юрій Аллеров поділився інформацією, що до кінця року додатково планується ввести в експлуатацію 2 житлові будинки на 80 квартир в м. Вишгороді та 3 гуртожитки на 87 кімнат у Запоріжжі та Миколаєві, придбати близько 48 квартир та виплатити грошову компенсацію за не отримане житло 37 сім’ям військовослужбовців.

 

Довідково. Протягом 2014 – 2018 років за рахунок усіх джерел фінансування житлом забезпечено 921 родину військовослужбовців Національної гвардії України.

 

Прес-служба НГУ

фото та відео Руслана Андрусіва