Середа, 22 Січень, 2020 - 06:46
11 Сер 2019

У Хмельницькому та Луцьку нацгвардійці вилучили наркотичні речовини

 

За вихідні дні в період з 9 по 11 серпня у Луцьку та Хмельницькому самостійні патрулі з охорони громадського порядку Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ затримали двох осіб, що перебували у розшуку та виявили понад 170 грамів наркотичних речовин.

 

В Хмельницькому під час охорони громадського порядку військовослужбовці військової частини 3053 затримали та передали поліції двох громадян, які перебували у розшуку. Також виявили у порушників наркотичні речовини загальною вагою понад 150 грамів.

 

У Луцьку військовослужбовці військової частини 1141 виявили у підозрілого громадянина приблизно 10 грамів  речовини рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожої на «Канабіс», а також близько одного грама порошкоподібної речовини, ззовні схожої на «Амфетамін».  

 

Також, у неповнолітніх громадян, луцькими нацгвардійці виявили по 5 грамів речовини рослинного походження, ззовні схожої на «Канабіс». Її молодики намагалися сховати в коробках з-під сірників.

 

Патрулями на місце події викликалась слідчо-оперативна група для подальших слідчих дій. У випадку з неповнолітніми було викликано і батьків.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ