Неділя, 20 Січень, 2019 - 11:12

Поділитися

16 Травень 2018

У Харкові тривають змагання з військового кросфіту

На базі бригади оперативного призначення в Харкові розпочалися змагання з  функціонального багатоборства – кросфіту. Для участі у турнірі зібралися 42 атлети з чотирьох областей сходу України, які боротимуться за першість територіального управління.

 

В ході першого етапу гвардійці виконували силові вправи. Кожен учасник мав послідовно виконати без перерви підйом силою на  перекладині, присідання з гирею 32 кг, три рази піднятися по канату, вправу для м’язів пресу на похилій дошці, вправу на швидкісну витривалість на тренажері «гребний концепт», жим штанги лежачи вагою 50 кг, вистрибування на тумбу, швидкісне подолання ділянки з вантажем 50 кг.

 

Всі ці вправи військові спортсмени повинні були виконувати у швидкому темпі, бо результат зараховувався за кількістю повторень кожної вправи із фіксацією фінального часу.

 

За результатами силового етапу кращим став представник Слобожанської бригади солдат Владислав Чувпило, який пройшов цю складну дистанцію лише за 7 хвилин 28 секунд.

 

Надалі гвардійців чекають ще два напружених дня, де вони будуть змагатися у влучній стрільбі і воєнно-спортивній естафеті.

 

Підполковник Дмитро Образцов,

фото майора Олега Антибура