Субота, 19 Жовтень, 2019 - 15:09
24 Жов 2017

У Харкові розповіли, як працюють рекрутингові центри Національної гвардії України

В ефірі програми «Відзеркалення» харківського регіонального телеканалу «АТН» начальник Східного відділення комплектування НГУ підполковник Олексій Костін розповів, що являють собою новостворені центри по набору на контракт, як працює саме харківське відділення і які методи роботи використовують у своїй діяльності гвардійці.

 

«Відділення комплектування з 1 вересня були створені і розпочали роботу в 5 крупних обласних центрах Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та у Харкові. Це нова структура, з новими людьми, новими підходами, головна мета якої підбір кваліфікованих і високомотивованих кадрів для Національної гвардії України», − нагадав глядачам Олексій Костін.

 

В ході розмови начальних Східного відділення розповів, що його персонал надає всіляку допомогу потенційному кандидату починаючи з його першого звернення до підписання контракту.

 

Також були розглянуті питання взаємодії з іншими силовими структурами України, порядок проходження строкової служби, як поєднати навчання і службу, як враховується раніш набутий фах у виборі військової професії, що таке служба у військовому резерві.

 

У завершенні програми на запитання ведучої «В чому ж полягає головна відмінність Національної гвардії від інших силових структур?», підполковник Олексій Костін зазначив: «Головним пріоритетом в нашій структурі є підбір мотивованих бійців, сьогодні багато уваги приділяється бойовій підготовці, в тому числі і за участю інструкторів. Тобто ми робимо все, щоб дійсно бути професіоналами своєї справи і ми відкриті для всіх бажаючих!»

 

Група інформації і комунікації Східного ОТО

Відео з каналу «АТН»