Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 01:07

Поділитися

14 Лис 2017

У Харкові Нацгвардія забезпечила громадський порядок під час футбольного матчу

У неділю 12 листопада 100 бійців 3-ї бригади оперативного призначення забезпечили громадський порядок під час футбольного матчу між клубами «Металіст-1925» та «Миколаїв-2», що пройшов на полі обласного спортивного комплексу «Металіст».

 

Громадський порядок під час заключного матчу 21 туру чемпіонату України другої ліги у групі Б забезпечувало 170 працівників Національної поліції та 100 військовослужбовців Національної гвардії України. Господарі матчу несподівано програли гостям з Миколаєва, зустріч завершився з рахунком 0:1, що прервало серію із 18 перемог поспіль команди харків’ян.

 

«Не зважаючи на прикрість для команди господарів, порушень громадського порядку та будь-яких провокацій під час футбольної зустрічі не допущено. Особовий склад нашого підрозділу справився з поставленим перед нами завданням на оцінку відмінно», – зазначив по завершенню матчу перший заступник командира 2-го батальйону оперативного призначення – начальник штабу старший лейтенант Максим Беззубцев, який і очолював підрозділ під час несення служби.

 

Стас Заботнов