Понеділок, 6 Липня, 2020 - 19:48
14 Лис 2018

У Харкові гвардійці презентували вільні вакансії студентській молоді

На Ярмарку вакансій військововослужбовці 5 Слобожанської бригади презентували студентам випускних курсів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» вільні посади для проходження служби за контрактом.

 

78 компаній у сфері послуг, промисловості, IT-технологій, фармацевтики пропонували молодим спеціалістам знайти роботу мрії. Сектор військової справи представляли слобожанські гвардійці, які підготували для студентів вакансії у підрозділах бригади та службу у військовому резерві.

 

«Нацгвардія цього року вперше бере участь у Ярмарку вакансій в НТУ «ХПІ». Ми вивчали запити і розуміємо, на що орієнтується молодь. Тим більше, що виш має військову кафедру і випускники вже мають офіцерські звання», - розповідає майор Дмитро Толстоносов.

 

Артему 22 ріки, він молодший лейтенант запасу. Цього року він закінчує магістерську програму і вже почав замислюватися про свою майбутню роботу. До того ж, він кандидат у майстри спорту зі стрільби.

 

«Мене зацікавило, чи допоможуть мої вміння у службі у Національній гвардії. Хотілося б розвивати свої навички і надалі, та займатися в армії роботою за своїм профілем. Адже я випускник кафедри автомобілебудування і доволі непогано розбираюся у машинах та техніці», – розповідає Артем. 

 

«Ми завжди враховуємо побажання кандидатів і дійсно чекаємо на профільних спеціалістів у військах. Гвардія пропонує багато соціальних гарантій та переваг. Але кандидати повинні усвідомлювати, що це досить небезпечна робота. Тому ми одразу попереджаємо про усі труднощі та нюанси в службі», – зазначає майор Толстоносов.

 

Зустрічі формату «роботодавець - претендент» допомагають усвідомлювати гвардійцям потреби на сучасному ринку праці та знайомитися з реальними кандидатами.

 

Молодший лейтенант Діана Краснікова