Вівторок, 31 Березня, 2020 - 22:03
05 Лис 2017

У харківських частинах Нацгвардії провели оцінку рівності прав жінок і чоловіків

У межах реалізації рішення колегії МВС України «Щодо впровадження ґендерної перспективи в реформу Національної гвардії України» до військових частин Східного ОТО, що дислокуються в Харкові представники апарату командувача та Головного управління НГУ провели оцінку рівності прав жінок і чоловіків.

 

Головна мета роботи делегації – ґендерна оцінка, яка допоможе командуванню НГУ визначити наявні організаційні ресурси для вирішення ґендерних питань, визначити, які процеси працюють добре, а які – ні щодо врахування різноманітних потреб з безпеки жінок і чоловіків.

 

В ході роботи представники Головного управління Національної гвардії України зустрілися з військовослужбовцями-чоловіками та жінками Східного територіального управління, військових частин 3017, 3005, які шляхом анонімного анкетування мали змогу висловитись щодо можливої дискримінації з тих чи інших питань під час служби.

 

Впровадження ґендерної політики відбувається у зв’язку із тим, що Україна активно рухається в Європу, співпрацює з різними міжнародними організаціями такими як НАТО та іншими. Нещодавно НГУ також стала членом FIEP. Усі ці процеси вимагають дотримання рівності прав та можливостей жінок і чоловіків, створення умов для просування по службі жінок, поліпшення їх побутових умов.

 

Отримані в ході зустрічі результати дадуть можливість підготовки пропозицій командуванню Національної гвардії для конструктивних рішень щодо ґендерної інтеграції.

 

Група інформації і комунікації Східного ОТО