Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:37

Поділитися

06 Вер 2018

У Харківській бригаді запрацював новий тренінговий комплекс з «Team Building»

Відтепер гвардійці 3 бригади оперативного призначення в Харкові ходитимуть на ходунах, стрибати у прірву, балансувати у болоті, і все заради формування міцної команди.

 

Першими, кому довелося опанувати новий комплекс психологічної підготовки, стали офіцери військової частини. Під час тестування психологічного містечка гвардійці долали безліч різноманітних перешкод: шлях евакуації (втечі), підвісна колода, маятник, ходуни − буква «А», прірва і стрибок на трапецію, болото, балансир, 3Д-просторовий лабіринт та вертикальна павутина.

 

«Наша частина є однією з перших, яка реалізувала створення тренінгового містечка тимбілдингу. Відповідно до концепції розвитку психологічної служби подібні тренажери будуть у кожній військовій частині. Сьогодні ж ми провели перше заняття, в якому взяли участь офіцери. Команда дуже швидко включилась до роботи, працювала згуртовано й швидко знаходила способи подолання перешкод. Отже, можна сказати, що мета нашого заняття була досягнута в повному обсязі», − стверджує начальник відділу психологічного забезпечення лейтенант Валерія Ковінько.

 

Психолог окремого загону спеціального призначення старший лейтенант Маргарита Головіна вирішила сама пройти всі перешкоди – як то кажуть, спробувати на собі. «Для мене це був перший досвід проходження такого незвичайного випробування, але я із зацікавленістю та рішучістю приступила до проходження комплексу. Треба визнати, що було нелегко, але сил та спритності надавали неповторні емоції і підтримка команди. Чи є в мене бажання у майбутньому пройти випробування ще раз? Безумовно! Це круто!», − поділилася своїми враженнями Маргарита.

 

Також заняття відвідав приватний підприємець Артем Козирєв, саме його компанія виконувала задачу з будівництва психологічного комплексу. Він провів інструктаж щодо безпечного проходження висотних тренажерів та використання індивідуальної системи страхування.

 

«Цей комплекс безумовно є чудовою нагодою відчути себе частиною команди. Він є вдалим поєднанням тренування фізичних та моральних якостей людини, що є особливо важливим для військовослужбовців строкової служби», − коментує заступник командира роти з виховної роботи старший лейтенант Олексій Хільченко.

 

Швидко та спритно подолавши усі випробування, військовослужбовці перебували в гарному настрої та залишились задоволені командною роботою.

 

Владислав Васильєв, Владислав Лобачов