Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:24

Поділитися

14 Лис 2017

У харківській бригаді оперативного призначення молоде поповнення склало Військову присягу

11 листопада молоде поповнення військової частини 3017 склало військову присягу на вірність українському народові. Юнаки, які одні з найперших призвані по осінньому призиву до лав Національної гвардії України, зробили найважливіший крок в військовому  житті.

 

Осіннім ранком на плацу частини в урочистій обстановці зібрався особовий склад 3-ї бригади оперативного призначення, рідні та близькі юнаків, щоб особисто засвідчити їх присягу.

 

«Кожен, хто приймає присягу на вірність українському народові, дає клятву бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати службовий обов’язок, захищати нашу Вітчизну, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності», ‒ зазначив у своєму виступі командир частини полковник Дмитро Проценко.

 

Також з трибуни виступили мати молодого солдата Ірина Васильєва, та молодий солдат Владислав Васильєв. Із Божим благословенням та словами спільної молитви  до присутніх звернувся капелан військової частини отець Михайло Лівіцький.

 

В ході урочистої церемонії молодь помітно хвилювалася і це хвилювання передавалося і старшим товаришам по службі. Мабуть всі вони згадали своюприсягу. Багато у кого задумливі посмішки на обличчях, бо перед молодими гвардійцями навстіж розкриваються двері в повноцінне, буремне військове життя.

 

« …урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти України, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність…», ‒ гулко розносилось над плацом, немов карбовані, слова із  клятви  молодих  воїнів.

 

Після завершення ритуалу складання Військової присяги батьки та рідні поспілкувались з командуванням частини, а також мали можливість ознайомитись із зразками техніки і озброєння та солдатським побутом.

 

лейтенант Стас Заботнов

фото автора