Середа, 1 Березень, 2017 - 21:56

Поділитися

11 Січ 2017

У Головному управлінні відбулася зустріч керівництва Нацгвардії з представниками Посольства Литовської Республіки в Україні

У Головному управлінні НГУ пройшла робоча зустріч керівництва Національної гвардії України з представниками Посольства Литовської Республіки на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом.

 

Литовців ознайомили із діяльністю, структурою, напрямками розвитку та процесом реформування Національної гвардії України, а також разом обговорили можливі напрямки подальшої співпраці.

 

«Міжнародна підтримка є вкрай актуальною та необхідною для Національної гвардії України, а двостороннє співробітництво з Литовською Республікою сприятиме зміцненню дружніх стосунків», − зауважив командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

 

У свою чергу литовська сторона запевнила, що продовжуватиме підтримувати Національну гвардію України і сприятиме розвитку подальшого співробітництва.

 

«Ми дуже серйозно ставимося до співпраці з Національною гвардією та готові допомагати Вам в її подальшій розбудові та розвитку», − зазначив посол Марюс Януконіс.

 

Обидві сторони залишилися задоволеними зустріччю і спланували подальшу роботу в рамках міжнародного співробітництва.

 

Прес-служба НГУ