Понеділок, 1 Червня, 2020 - 05:30
25 Бер 2019

У Головному управлінні НГУ пройшли урочисті заходи до п’ятої річниці Національної гвардії

 

У Головному управлінні НГУ пройшли урочисті заходи з нагоди 5-ї річниці Національної гвардії України. Командувач Нацгвардії генерал-полковник Юрій Аллеров привітав особовий склад і нагородив тих, хто виокремився здобутками і значним вкладом в розвиток Національної гвардії України.

 

Під час заходу вшанували пам'ять загиблих воїнів за незалежність України хвилиною мовчання.

 

Вітаючи бійців НГУ з п’ятою річницею з моменту створення, командувач НГУ підкреслив, що Україна обрала шлях євроінтеграції. «Цей вибір іде з нашого прагнення відчувати себе вільно і в безпеці. І для цього ми маємо приклад провідних країн Європи. Ми би хотіли бути не гіршими, ми заслуговуємо на це. І ми з Вами на захисті прав і безпеки громадян і робимо для цього багато», - звернувся командувач НГУ до всіх присутніх.

 

Генерал-полковник Юрій Аллеров привітав усіх присутніх і тих, хто зараз виконує завдання на передньому краї лінії зіткнення на сході України, стоїть на блокпостах, в нарядах, всіх, хто самовіддано  кожного дня несе службу в НГУ.

 

«Сьогодні держава турбується про Національну гвардію: ми отримуємо квартири, робимо гідні умови, сьогодні висока заробітна платня. Ми з Вами непереможні, поки єдині і бажаємо цього щиро! Слава Україні!» - завершив свою привітальну промову командувач НГУ.

 

Прес-служба НГУ