Вівторок, 21 Травень, 2019 - 11:53

Поділитися

08 Вер 2018

У День фізкультури і спорту гвардійці взяли участь у відкритті змагань

8 вересня на запрошення керівництва Київської міської благодійної організації - дитячий оздоровчо-спортивний клуб «МАЛА ФЛОТИЛІЯ» представники відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України спільно з представниками Збройних Сил України взяли участь в урочистому відкритті 28-х Міжнародних героїко-патріотичних змагань серед дітей та дорослих з веслування на байдарках та каное «Пам'ять».

 

Як зазначили організатори, змагання організовані на честь воїнів-спортсменів, які виконуючи завдання за призначенням із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України в районі проведення Антитерористичної операції та операцій Об’єднаних сил, віддали своє життя заради вільної України.

 

Під час урочистостей гвардійці побажали учасникам спортивних успіхів, високих результатів та перемог, а також гідно представити Україну на Міжнародних змаганнях. Зазначивши при цьому високу роль спорту в житті кожного громадянина України.

 

Довідково:

Міжнародні героїко-патріотичні змагання серед дітей та дорослих з веслування на байдарках та каное «Пам'ять» є щорічними. Щороку в цих змаганнях беруть участь понад 500 учасників з України, а також закордонні гості. Змагання відбуваються на водноспортивній базі «Зеніт», що на Трухановому острові.

 

 

Відділ інформаційної підтримки ІВЦ НГУ