Вівторок, 16 Липень, 2019 - 09:12

Поділитися

14 Вер 2018

У Чернівцях та Стрию нацгвардійці затримали 7 правопорушників

В рамках проведення цільової оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка» військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України спільно із працівниками поліції знайшли у двох громадян зброю, яку вони зберігали незаконно.

 

У Чернівцях військовослужбовці військової частини 1241 спільно з працівниками поліції виявили у місцевого жителя травматичний пістолет, який перероблений для стрільби бойовими патронами та набої до нього.

 

У місті Стрий Львівської області під час спільного патрулювання з працівниками поліції військовослужбовці військової частини 4114 помітили громадянина, який почав помітно нервувати при появі правоохоронців. В результаті перевірки документів та поверхневого огляду в чоловіка було виявлено пристрій для відстрілу набоїв споряджених гумовою кулею, що перероблений для стрільби бойовими набоями та набої до нього.

Окрім зброї, правоохоронці виявили в іншого місцевого жителя білу речовину, що зовні схожа на наркотичну приблизною вагою 6 грамів.

В усіх випадках на місце події викликалась слідчо-оперативна група. Громадян затримано та доставлено у відділки поліції.

 

Загалом за три дні виконання завдання з охорони громадського порядку Львівськими нацгвардійцями спільно із працівниками Національної поліції затримано 7 осіб за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ