Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:47

Поділитися

15 Вер 2017

У Часовому Яру відбулося перепоховання бійця Нацгвардії Дмитра Корбана, який загинув під Іловайськом

У середу 13 вересня в місті Часів Яр, що на Донеччині, відбулася церемонія прощання і перепоховання бійця 2-го батальйону спеціального призначення НГУ "Донбас" Дмитра Корбана, який загинув за волю і незалежність нашої Батьківщини 29 серпня 2014 року.

 

Тіло Дмитра Корбана разом з іншими загиблими бійцями було поховано, як тіло невідомого солдата на Краснопільському цвинтарі в передмісті Дніпра.

 

У Дніпрі за допомогою ДНК-експертизи ідентифікували бійців, які загинули три роки тому, Дмитро був одним з них.

 

Нацгвардійця перепоховали на його малій батьківщині в Часовому Яру на центральному кладовищі. Попрощатися із загиблим героєм прийшли батьки, близькі родичи, побратими Дмитра, офіцери командування угруповання НГУ, представники Часів Ярської військово-цивільної адміністрації.

 

Як стало відомо від побратимів загиблого, трагедія сталася під час виходу так званим зеленим коридором з Іловайського котла у складі автомобільної колони батальйону "Донбас". Колона, яка переміщувалась з с. Многопілля в напрямку Червоносільського, потрапила під обстріл ворожих танків та стрілецької зброї. Дмитро отримав важкі поранення, несумісні із життям. Тієї страшної ночі він віддав Батьківщині найдорожче – власне життя.

 

Учасники церемонії прощання вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання, після чого салютна команда віддала честь герою пострілами в повітря.

 

Група інформації і комунікації Східного ОТО,

фото старшого лейтенанта Миколи Побережного