Вівторок, 2 Червня, 2020 - 12:43
07 Жов 2019

«Тут гартують справжніх вояків, які готові миттєво прийняти правильне рішення», – старший солдат Станіслав Супрун (ВІДЕО)

32 кращих гвардійців відслужили встановлений строк служби, і вже завтра повернуться додому. А сьогодні юнаки в останній раз стоять в строю, на плацу рідної військової частини, вони прощаються з Бойовим прапором. І кожен з них пишається, що півтора року назад попав служити саме до лав Національної гвардії України.

 

В армії вони здобули нові професії, знаходили безвісти зниклих людей, рятували не одне життя. Це солдати строкової служби військової частини 3008, що розташована у місті Вінниця.

 

За сумлінне виконання службових обов’язків всі гвардійці отримали від командира військової частини грамоти та листи-подяки на адресу батьків.

 

Серед них і старший солдат Олег Дронь. Він прощається іще зі своїм бойовим чотирилапим товаришем – собакою Арчі. Протягом року вони разом виконували службово-бойові завдання. Олег за спеціальність водій-тракторист, але за період служби у Нацгвардії отримав нову спеціальність: кінолог-дресирувальник. Він впевнений - здобута професія знадобиться йому у цивільному житті.

 

Пліч-о-пліч з Олегом служив його товариш старший солдат Станіслав Супрун. За час служби Станіслав врятував життя людині. Одного разу до гвардійця звернулася дівчина, і повідомила, що її мама ще зранку вийшла на прогулянку та зникла. За кілька годин військовий знайшов її. Вона була виснажена, сиділа на лавці на околиці міста.

 

«Я пишаюсь, що відслужив у армії. Тут гартують справжніх вояків, які миттєво прийняти правильне рішення», – розповів старший солдат Станіслав Супрун.

 

Поки гвардійці звикатимуть до цивільного життя, їм готують заміну. В Україні розпочався осінній призов. До військової частини прийдуть більше як дві сотні новобранців.

 

Автор Анна Лазуренко