П'ятниця, 26 Квітень, 2019 - 03:07

Поділитися

02 Лют 2016

Триває перший етап навчання роти оперативного призначення Калинівського полку

В Навчальному центрі Національної гвардії України, що знаходиться в місті Золочеві Львівської області, триває підготовка роти оперативного призначення Калинівського полку оперативного призначення Національної гвардії України.

 

Зараз триває перший етап навчання, що включає в себе індивідуальну підготовку, під час якого військовослужбовці за допомогою досвідчених інструкторів покращують теоретичні знання та вдосконалюють практичні навички з вогневої, інженерної, медичної підготовки та військової топографії.

 

«Заняття доволі цікаві, є багато нових навчальних вправ за стандартами НАТО, - розповідає командир взводу лейтенант Олександр, - зокрема із вогневої підготовки. Сьогодні на заняттях наш підрозділ відпрацював такі навчальні питання, як робота в парах та різноманітні прийоми стрільби зі стрілецької зброї. Можу сказати, що особовий склад із задоволенням виконує навчальні вправи та  пишається тим, що саме їх відібрали для такого роду навчання».

 

Як наголошує командування Навчального центру цей захід є унікальним, адже проводиться з підрозділом в повному складі, включаючи і офіцерів, які під час навчань займаються на рівні з бійцями.  

                                                         

Група інформації і комунікації ЗТУ НГУ