Неділя, 21 Жовтень, 2018 - 20:39

Поділитися

07 Гру 2017

Триває навчання спеціалістів-артилеристів Національної гвардії України

На базі Запорізького Національного технічного університету тривають навчання спеціалістів артилерії НГУ. Вже другий місяць офіцери 9-го полку оперативного призначення вдосконалюють свої навички та вміння.

 

Заняття проводяться під керівництвом офіцерів запасу артилерії Збройних Сил України. Метою навчання є підвищення професійної кваліфікації і покращення фахових та посадових здібностей гвардійців, які обіймають командирські посади.

 

Протягом навчального курсу, артилеристи покращують фахові теоретичні та практичні знання від заходів безпеки та умов виконання вправ до вивчення будови техніки. Командири протитанкових гармат та гаубиці Д-30 відпрацьовують виконання основних команд та нормативів з пристрілки та ураження цілі, заряджання, стрільби на ураження, побудови паралельного віяла та орієнтування гармат батареї в основному напрямку зміни дальності та напрямку стрільби.

 

Гвардійці вдосконалюють свої навички управління вогнем батареї та дивізіонів на малому артилерійському полігоні, так званому «МАПі». Вимірюють дальність за допомогою сітки бусолі, біноклю та квантового далекоміра. Мінометні розрахунки, в свою чергу, покращують здібності до вивірки прицільних приладів, розгортання вогневої позиції та ведення вогню.

 

Олег Соловйов